Oddział Pediatrii wznawia przyjęcia

19/05/2020
Oddział Pediatrii

Ważna informacja dla pacjentów - Oddział Pediatrii wznowił przyjęcia i pracuje normalnie. Ostatnie dni zawieszenia działalności z powodu wykrycia zakażenia koronawirusem jednego z pacjentów były trudnym czasem zarówno dla pacjentów, jak i personelu.
- Pragnę bardzo podziękować całemu zespołowi oddziału, a szczególne podziękowania kieruję w stronę pani oddziałowej i zespołu pielęgniarskiego, który w tym trudnym czasie niezwykle profesjonalnie, z olbrzymim zaangażowaniem i empatią prowadził w bardzo okrojonym składzie opiekę nad naszymi pacjentami - mówi dr hab. n. med. Agata Chobot, kierownik Oddziału Pediatrii. - W wielu momentach, zwłaszcza w obliczu nietypowych wyzwań, jakim przyszło nam stawić czoła w tym okresie, wykazały się inicjatywą i kreatywnością, mimo iż oznaczało to dla nich często jeszcze większy wysiłek i obciążenie. Jestem bardzo wdzięczna i dumna, że współpracujemy z takim zespołem pielęgniarskim.

Dziękuję także Oddziałowi Chirurgii Dziecięcej oraz wszystkim pozostałym za pomoc. Przestrzeganie procedur przez pracowników Oddziału i dobra współpraca z Zespołem ds. Zakażeń pozwoliły zapewnić nam i naszym pacjentom pełne bezpieczeństwo.