PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW

04/01/2021
1

W imieniu pacjentów oraz personelu Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu składamy serdeczne podziękowania za wsparcie, które otrzymaliśmy w ostatnich dniach.

Dziękujemy Stowarzyszeniu bł. Alojzego Ligudy za przekazanie ekspresu ciśnieniowego do kawy oraz kilkudziesięciu koców które zostały przekazane na Oddział Pediatrii USK dla rodziców i opiekunów przebywających razem z dziećmi na oddziale.

Słowa podziękowania kierujemy także do firmy Sit-Sit Sp. z o.o. za obdarowanie szpitala dziesięcioma pufami Golden Dream, które trafiły na Odział Pediatrii oraz Oddział Chirurgii Dziecięcej i Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Serdecznie dziękujemy również Parafii Świętego Jacka za środki higieny osobistej, wodę, termosy, a także czajniki przekazane na Oddział Kardiologii oraz Centralnego Izolatorium Szpitalnego.

Pakiety energetyczne z żywnością, środki dezynfekujące, a także środki ochrony indywidualnej to dary, które otrzymaliśmy od Solaris Center i CH Karolinka. Dziękujemy za to wsparcie. Przekazane środki trafiły do Szpitala Tymczasowego i Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w USK.

W ramach wsparcia walki z Covid-19, Nutricia Zakłady Produkcyjne w Opolu przekazały nam ochronne kombinezony oraz jednorazowe fartuchy. To już kolejne wsparcie z tej strony, za co bardzo dziękujemy.

Wśród darczyńców są również osoby prywatne, które pragną pozostać anonimowe, a przekazały dla naszych małych pacjentów spore ilości zabawek, śliniaków, skarpetek, kocyków, a także fartuchy przedszkolaka. Bardzo dziękujemy za okazanie serca i przekazane dary.