ZAPROSZENIE NA II FORUM SERCE PACJENTA

07/09/2020
f

 

Dyrektor Generalny Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu pan Dariusz Madera wraz z Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego Forum panią  prof. dr hab. Ewą Straburzyńską - Migaj oraz Kierownikiem Kliniki i Kardiologii USK panem dr hab. n. med. Markiem Gierlotką zapraszają do wzięcia udziału w II Forum Serce Pacjenta.

Forum skierowane jest do indywidulanych pacjentów i ma na celu zwiększanie świadomości na temat: terapii farmakologicznej i niefarmakologicznej, nieinwazyjnych metod leczenia, modyfikacji dotychczasowego stylu życia i konsekwentnego przestrzegania zaleceń lekarskich. W programie m.in. dyskusyjne panele edukacyjne, w których uczestniczyć będą eksperci Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, dodatkowo wideo wykłady poświęcone najważniejszym problem kardiologicznym, a także sesje pytań i odpowiedzi.

Tegoroczna edycja Forum odbędzie się w dniach 14 - 18 września. Ze względu na sytuację epidemiologiczną przeniesiona została do przestrzeni internetowej. Organizator utworzył stronę www.sercepacjenta.pl, na której można znaleźć wszystkie informacje.

Aby wziąć udział w II Forum Serce Pacjenta, nie trzeba się wcześniej rejestrować. Wystarczy w podczas trwania Forum wejść na stronę www.sercepacjenta.pl i kliknąć w okno transmisji (pojawi się ono dopiero w dniu wydarzenia). 

ZAPRASZAMY