Nasz szpital partnerem medycznym Opolskiego Klubu Sportowego Odra Opole

Data publikacji:
19/07/2023

Podpisanie umowy z OKS Odra Opole. Współpraca w zakresie zabezpieczenia medycznego zawodników opolskiego klubu będzie kontynuowana przez kolejny sezon ligowy. Dziś dyrektor generalny szpitala Dariusz Madera i prezes „Odry” Tomasz Lisiński podpisali umowę.

- Dzięki temu partnerstwu zawodnicy pierwszej drużyny „Odry” mają możliwość korzystania z usług medycznych, obejmujących m.in. badania i opiekę lekarską, profesjonalnej obsługi w zakresie diagnostyki i leczenia oraz profilaktyki - podał prezes OKS Odra Opole Tomasz Lisiński. - USK w Opolu uzyskuje w zamian tytuł partnera medycznego naszego klubu.

- Umowa zobowiązuje nas do zapewnienia wsparcia medycznego, ale ogromnie ważny jest także jej aspekt profilaktyczny - skomentował dyrektor generalny USK w Opolu Dariusz Madera.

- Uprawianie sportu jest wyrazem dbania o zdrowie. To istotne, żeby jak najdłużej funkcjonować w dobrej kondycji, jak najpóźniej trafić do lekarzy. OKS Odra Opole znakomicie propaguje te idee wśród zawodników, kibiców, fanów dyscypliny i sportu, generalnie. Cieszymy się, że możemy kontynuować tę współpracę i realizować w ten sposób cele statutowe szpitala, dbając o zdrowie mieszkańców województwa opolskiego - podkreślił dyrektor Madera.

Przewiń do góry