Kolejny etap prac remontowych w korytarzach. Ogólnodostępna będzie wyłącznie winda nr 1

Data publikacji:
03/11/2023

 Windy Od poniedziałku 6 listopada czasowo ogólnodostępna będzie wyłącznie winda nr 1, a z użytku dla pacjentów wyłączona zostanie winda nr 2.

Wynika to z konieczności wymiany posadzek w korytarzach przed windami od piętra 2 do 6. Prace zaplanowano etapami, co wiąże się z czasowym ograniczenie dostępu do poszczególnych wind oraz brakiem możliwości przebywania w korytarzach, gdzie prowadzone są prace.

W pierwszej kolejności zaplanowano montażu fragmentów posadzki na wysokości windy nr 4, która jest wykorzystywana do transportu pacjentów na Blok Operacyjny. W związku z powyższym transport ten będzie czasowo realizowany windą nr 2.

W tym czasie pacjenci będą mogli korzystać z windy nr 1.

W czasie prowadzenia prac remontowych na poszczególnych piętrach wyłączone z użytku będą także ławki na korytarzach przed windami.    

Wymiana posadzek obejmie poziomy od piętra 2 do 6. Harmonogram tych prac podzielono na 4 etapy - szczegóły można znaleźć w załączniku: PDFEtapy wymiany posadzek przed windami (131,48KB):

  • etap 1 - przy windzie nr 4 i w obszarze wzdłuż okien
  • etap 2 - przy windzie nr 3
  • etap 3 - przy windzie nr 2
  • etap 4 - przy windzie nr 1 i w obszarze do drzwi wejściowych na oddziały

Uprzejmie prosimy o stosowanie się do oznakowania wprowadzonego na czas remontu oraz niewchodzenie na teren prowadzonych prac budowlanych.    

Za utrudnienia przepraszamy. 

Przewiń do góry