Zmiany lokalizacji niektórych poradni i pracowni: anestezjologicznej, zaburzeń rytmu serca, UDP

Data publikacji:
15/11/2023

20231114_154229.jpeg W związku z rozwojem działalności leczniczej zmieniła się lokalizacja niektórych poradni specjalistycznych. Uprzejmie prosimy o uważne czytanie oznaczeń kierujących do poradni. Informacje o lokalizacji są także dostępne na stronie internetowej w zakładkach poszczególnych poradni, a na miejscu można je uzyskać w Punkcie Informacyjnym, przy wejściu głównym do szpitala.

 

Poradnia Anestezjologiczna (w której odbywają się konsultacje pacjentów przyjmowanych na oddziały do zabiegów planowych w znieczuleniu ogólnym) znajduje się w budynku B, na poziomie "wysoki parter", w gabinecie nr 1 na terenie Poradni Urazowo-Ortopedycznej

 

 

Poradnia Zaburzeń Rytmu Serca (tzw. "rozruszników"), funkcjonująca w strukturze Poradni Kardiologicznych, znajduje się w budynku A, na poziomie -1 (niski parter) w pokoju nr 6 (na terenie dawnego punktu szczepień)

Nowa lokalizacja Poradni Zaburzeń Rytmu Serca.

 

Pracownia UDP znajduje się w budynku A, na poziomie -1 (niski parter) w gabinecie nr 4 (na terenie dawnego punktu szczepień). Uwaga - rejestracja do tej pracowni odbywa się w rejestracji Zakładu Diagnostyki Obrazowej na poziomie 0 (wysoki parter), w budynku B.

Nowa lokalizacja Pracowni UDP.


Poradnia Endokrynologiczna dla Dzieci (nowo uruchomiona, od listopada br.) znajduje się w budynku K, na poziomie -1 (niski parter), gabinet nr 11 (najłatwiej trafić do niej wchodząc bezpośrednio wejściem do Poradni i Oddziału Nefrologii - Stacji Dializ. 

Lokalizacja Poradni Endokrynologicznej dla Dzieci.

 

 

lokalizacja.pngLokalizacja

mapka_szpital_pogladowa.jpeg

 

Przewiń do góry