13 lutego zapraszamy na walentynkową akcję profilaktyczną z udziałem specjalistów kardiologii do CH Solaris

Data publikacji:
06/02/2024

Grafika kardiologiczna akcja profilaktyczna

W godz. od 12.00 do 17.00, w Centrum Handlowym Solaris, na poziomie +1 (w sąsiedztwie sklepu Half Price) będzie można skorzystać z konsultacji z kardiologiem, dietetykiem, pomiaru ciśnienia krwi i badania EKG. Zapisy: od poniedziałku do piątku, w godz. 8-15, pod nr. tel. 77 45 20 246.

Akcję przeprowadzą specjaliści z naszego Oddziału Kardiologii i Oddziału Opolskiego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz studenci kierunku lekarskiego Uniwersytetu Opolskiego

Choroby układu krążenia stanowią główną przyczynę zgonów na świecie, znacznie wyprzedzając nowotwory. Stąd tak ważna jest profilaktyka, w której kluczowe znaczenie ma zmiana stylu życia, nawyków żywieniowych, a u osób z nadwagą i otyłością - redukcja masy ciała.

Do udziału w akcji zachęcamy przede wszystkim osoby, które nie wykonywały dotychczas takich badań, czują się zdrowe lub mają obawy co do swojego stanu zdrowia.

Stosując się do zaleceń lekarskich i dietetycznych jesteśmy w stanie zapobiec zachorowaniu lub odsunąć w czasie moment, kiedy będziemy wymagali leczenia.

 

Przewiń do góry