Święto zawodowe pielęgniarek i pielęgniarzy. Najlepsze życzenia i zdjęcia naszych zespołów
Data publikacji:12 maja obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek. Z tej okazji pielęgniarka naczelna Maria Grzeczna przekazała życzenia i słodkości dla zespołów na ręce pielęgniarek oddziałowych. Pielęgniarkom i pielęgniarzom pracującym w naszym szpitalu życzymy dużo zdrowia i satysfakcji.
W naszym szpitalu kadra pielęgniarska liczy obecnie ponad 550 osób, pracuje w oddziałach, poradniach i zakładach, ale także w sterylizatorni, członkami zespołu pielęgniarskiego są też panowie.
Zespoły pielęgniarskie 2026

