Święto zawodowe pielęgniarek i pielęgniarzy. Najlepsze życzenia i zdjęcia naszych zespołów

Data publikacji:
14/05/2026

18 oddzialowe.jpeg

12 maja obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek. Z tej okazji pielęgniarka naczelna Maria Grzeczna przekazała życzenia i słodkości dla zespołów na ręce pielęgniarek oddziałowych. Pielęgniarkom i pielęgniarzom pracującym w naszym szpitalu życzymy dużo zdrowia i satysfakcji.  

W naszym szpitalu kadra pielęgniarska liczy obecnie ponad 550 osób, pracuje w oddziałach, poradniach i zakładach, ale także w sterylizatorni, członkami zespołu pielęgniarskiego są też panowie. 

dzien piel 12.05.26.png

Informacja w TVP 3 Opole

 

 

Przewiń do góry