Świętujemy Dzień Matki. Zabiegi kosmetyczne, życzenia i ciasteczka dla mam
Data publikacji:26/05/2026
Kosmetyczne zabiegi pielęgnacyjne dla mam dzieci hospitalizowanych w oddziałach i domowe ciasteczka przygotowane przez małych pacjentów oddziału chirurgii - tak dziś świętowaliśmy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu.
Na zaproszenie pełnomocnik dyrektora ds. praw pacjenta Magdaleny Kriesner gościły u nas przyszłe kosmetolożki z Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego, pod opieką Moniki Rusztowicz.
Panie wykonywały zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i twarze mamom przebywającym w oddziałach dziecięcych. Z kolei nauczyciele z Zespołu Placówek Specjalnych przy zoz w Opolu zadbali, żeby mali pacjenci przygotowali laurki dla mam a dziś wspólnie piekli "świąteczne" ciasteczka.
Zapraszamy na relacje z dzisiejszego wydarzenia do: TVP3 Opole, Radio Opole, Radio Doxa.
Dzień Matki 2026
