Marzy nam się "Serenadowy kącik zabaw". Prosimy o Państwa głosy

Data publikacji:
10/01/2022

Kaciki serenadowe dla szpitali.jpeg5 spośród 16 szpitali w kraju otrzyma od Spółdzielczej Mleczarni Spomlek „Serenadowe kącik zabaw” dla dzieci. Wyposażenie trafi do placówek, które zbiorą najwięcej głosów. Wystarczy na stronie internetowej akcji kliknąć na serduszko pod nazwą "opolskie Uniwersytecki Szpital Kliniczny". Prosimy o Państwa głosy.

Głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek 10 stycznia i potrwa dwa tygodnie do 23 stycznia, na stronie internetowej dedykowanej akcji: http://www.serenadadladzieci.pl.

Wystarczy wejść na stronę, znaleźć nazwę województwa opolskiego i Uniwersytecki Szpital Kliniczny i kliknąć w serduszko. Można oddać jeden głos dziennie.

5 szpitali, które zdobędą największą liczbę głosów otrzyma od Spółdzielczej Mleczarni Spomlek kącik zabaw dla dzieci: stolik i krzesełka, regał wyposażony w zabawki i książeczki oraz wieżę zabaw.

- Przygotujemy miejsce pod taki kącik zabaw w poczekalni Zespołu Poradni Specjalistycznych, w pobliżu poradni, w których przyjmowani są nasi najmłodsi pacjenci - wyjaśnia Adriana Mazurkiewicz-Fornalik, pełnomocnik dyrektora ds. praw pacjenta.

Prosimy o Państwa głosy. Udział w akcji nie wymaga rejestracji, podawania danych osobowych ani ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wystarczy jeden klik w serduszko pod USK w Opolu, codziennie przez dwa tygodnie. 

Przewiń do góry