Podziękowania od córki pacjentki za uratowanie życia mamy przez lekarzy z USK

Data publikacji:
25/02/2022

sach_cisowski2.jpeg

"Chciałabym z całego serca podziękować całemu zespołowi kardiochirurgii za opiekę nad moją mamą (...)" - napisała córka pacjentki, która trafiła do naszego szpitala "w ciężkim stanie po rozległym zawale".

Jak relacjonuje córka pacjentki, konieczna była natychmiastowa operacja. Pojawiły się jednak dodatkowe poważne komplikacje. Wykonania zabiegu podjęli się dr. hab. n. med. Marek Cisowski, kierownik Oddziału Kardiochirurgii i dr hab. n. med. Jerzy Sacha, kierownik Pracowni Badań Hemodynamicznych (na zdjęciu od lewej).

"Mama została wypisana ze szpitala cała i w miarę zdrowa. Uważam to za swoisty cud i walkę szczególnie tych dwóch wspaniałych lekarzy, nie poddali się (...) i wykazali się dużym kunsztem" - ocenia córka pacjentki

"Po raz kolejny dziękuję całemu zespołowi kardiochirurgii, pielęgniarkom, lekarzom, a szczególnie (wykonującym operację - red.), bo to dzięki nim moja mama żyje" - podsumowała autorka listu z podziękowaniami.

My także się cieszymy, że mamy w zespole takich specjalistów, którzy przeprowadzili zabieg i mimo trudności uratowali życie pacjentki.

Pacjentce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Przewiń do góry