Najlepsze życzenia z okazji Dnia Ojca: dużo zdrowia i troski o siebie. Badajcie się Panowie!

Data publikacji:
23/06/2022

dzień ojca 5.jpegWszystkim tatusiom, tatom, tatkom, ojczulkom, ojcom składamy najlepsze życzenia zdrowia. Panowie, dbajcie o siebie, korzystajcie z programów i badań profilaktycznych. 

Jeszcze do końca czerwca br. osoby powyżej 40 roku życia mogą korzystać na dotychczasowych zasadach z programu "Profilaktyka 40 plus".  

Informacje o prowadzonych w USK nieodpłatnych dla pacjentów programach profilaktycznych, m.in. badaniach kolonoskopowych pod kątem wykrywania raka jelita grubego, można znaleźć na stronie internetowej, wchodząc przez kafel z napisem Profilaktyka

Specjalne z myślą o panach Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej opracował pakiety komercyjnych badań, m.in. pod kątem wykrywania chorób tarczycy, nerek, serca czy cukrzycy. Np. pakiet dla mężczyzn dojrzałych obejmuje: morfologię z rozmazem, OB, kreatyninę, Alt, cholesterol, chol-HDL, chol-LDL, trójglicerydy, CRP, glukozę, PSA, jonogram, kwas moczowy, Mg.

Wykaz dostępnych w USK świadczeń można sprawdzić, klikając na stronie głównej w kafel Cennik usług, badania laboratoryjne opisane są na str 21 i 22.  

Mężczyźni trafiają do naszego szpitala jako pacjenci różnych oddziałów, poradni i zakładów, ale także jako opiekunowie naszych najmłodszych pacjentów.  

Wszystkie informacje o prawach i obowiązkach pacjenta można znaleźć na stronie internetowej szpitala w zakładce Pacjent, wśród nich m.in. niezbędnik pacjenta i niezbędnik opiekuna małego pacjenta.

 

Przewiń do góry