Nowa poradnia w naszym szpitalu. Dla dzieci i dorosłych z zaburzeniami głosu i mowy

Data publikacji:
08/11/2022

Wejście na piętro, gdzie znajdują się poradnie specjalistyczne.Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu uruchomił Poradnię Foniatryczną. Czynna jest w środy. Przyjmowane są w niej dzieci i dorośli z zaburzeniami głosu i mowy.

- Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie zaburzeń głosu i mowy u dzieci i dorosłych. Współpracujemy w tym zakresie z poradniami: Laryngologiczną, Audiologiczną i Logopedyczną oraz Zakładem Rehabilitacji - wylicza dr n med. Marta Anioł - Borkowska, specjalista otolaryngolog, audiolog i foniatra.

- Dzięki temu mamy możliwość przeprowadzenia w jednym miejscu pełnej diagnostyki, następnie leczenia, w tym - jeśli to konieczne - chirurgicznego i rehabilitacji pooperacyjnej - dodaje dr Anioł Borkowska.

Żeby zarejestrować się do Poradni Foniatrycznej w USK w Opolu, potrzebne jest skierowanie, wystawiane najczęściej przez laryngologa, lekarza pierwszego kontaktu, pediatrę, neurologa lub innego specjalistę.

Rejestracja telefoniczna USK w Opolu czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7:00 - 14:30, pod nr telefonów: 77 45 20 111, 77 45 20 150, 77 45 20 210. Istnieje też możliwość rejestracji e-mailem: rejestracja@usk.opole.pl lub osobiście: w poniedziałki w godzinach od 7:00 do 18:00, od wtorku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.

Przewiń do góry