Uwaga. Planowana zmiana organizacji systemu parkingowego. Wymagane zgłoszenie pojazdów uprzywilejowanych, transportujących pacjentów

Data publikacji:
03/03/2023

mapa USK, parking główny, wejście główne 3 kwietnia nastąpi zmiana organizacji systemu parkingowego na terenie parkingu głównego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu (parking przed wejściem głównym do szpitala, poradni specjalistycznych i POZ „Centrum Zdrowia” w budynku D).

Wjazd na ten parking, wyznaczony szlabanami, będzie możliwy na podstawie odczytu numerów rejestracyjnych samochodów. Wyjazd będzie odbywał się po uiszczeniu opłaty za czas parkowania w automatycznej kasie ustawionej w pobliżu wejścia głównego.

Wjazd dla uprzywilejowanych pojazdów służbowych, którymi m.in. odbywa się transport pacjentów do USK w Opolu, będzie możliwy po wcześniejszym zgłoszeniu marek i numerów rejestracyjnych tych samochodów.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o przekazanie takich informacji w terminie do 27 marca, na adres e-mail:

Wnioski o dostęp do parkingu oraz uwagi do jego funkcjonowania w nowej formule będą rozpatrywane w terminie 5 dni roboczych po otrzymaniu zgłoszenia na wskazany adres.

Przewiń do góry