Najlepsze życzenia z okazji święta Pań

Data publikacji:
08/03/2023

Dzień Kobiet. Kartka okolicznościowa

W Dniu Kobiet składamy wszystkim Paniom pracującym w szpitalu oraz naszym Pacjentkom najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

- Panie pracują we wszystkich naszych komórkach, także w technicznych. Na ponad 1500 zatrudnionych w szpitalu, około tysiąca to płeć piękna. Dziś dziękujemy każdej z nich z osobna za zaangażowanie i wysiłek wkładany w codzienną pracę. Składamy też najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności, radości i satysfakcji w życiu zawodowym i osobistym - mówi dyrektor generalny Dariusz Madera.

- Dzięki Waszej empatii i życzliwości świat staje się lepszy, a dzięki Waszemu profesjonalizmowi możemy zapewnić pacjentom najwyższy poziom świadczonych usług, za co bardzo, bardzo dziękujemy - dodaje dyrektor ds. lecznictwa dr n med. Andrzej Kucharski.

Z okazji Dnia Kobiet panowie dyrektorzy zaprosili pracujące w szpitalu panie na okolicznościowe spotkanie.

W programie zaplanowano minikoncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej z Opola z klas Grzegorza Okonia i Haralda Powrósły oraz wystąpienie na temat "Sztuki bycia kobietą.." dr Agnieszki Włoch, pedagożki, reżyserki teatralnej, konsultantki psychobiologii, wykładowczyni na Uniwersytecie Opolskim.       

 

Przewiń do góry