Rozpoczynamy drugi etap modernizacji wind w naszym szpitalu. Tymczasowo wyłączamy windy nr 3, 4 i 6

Data publikacji:
20/03/2023

Windy nr 3 i 4 wyłączone z użytkowania.

W środę, 22 marca rozpoczynamy drugi etap modernizacji wind w naszym szpitalu. Z użytkowania wyłączone zostały, tymczasowo, trzy windy: nr 3, 4 i 6.

Do dyspozycji pacjentów, odwiedzających i personelu oddziałów spośród czterech wind głównych w szpitalu dostępny będzie dźwig nr 1.

Można nim dojechać w najwyższym budynku na ulokowane na piętrach 1 - 6 oddziały szpitalne i na niższe poziomy (np. na poziomie -1 znajdują się m.in.: Pracownia Badań Endoskopowych, Pracownia Badań UDP, gabinet psychologiczny, Sekcja Statystyki Medycznej, kaplica wielowyznaniowa, apteka i sklep z artykułami medycznymi dla pacjentów).

Z dźwigu nr 2 korzystać będzie tymczasowo jedynie personel medyczny, przewożący pacjentów na Blok Operacyjny.

Korzystanie z nowych wind na poziomie -2, gdzie znajdują się pomieszczenia techniczne, jest możliwy tylko dla pracowników szpitala, za pomocą identyfikatorów. 

Wyłączone z użytku w tej części szpitala zostały dźwigi nr 3 i nr 4.

Winda nr 6 wyłączona z użytkowania.

Równocześnie remontowana będzie winda nr 6 (ulokowana przy Zakładzie Diagnostyki Obrazowej, na przeciwko Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej). Korzystali z niej m.in. pacjenci Zakładu Rehabilitacji, Poradni Specjalistycznych i Poradni KOS (ulokowanych na I piętrze w tej części szpitala).

Osoby potrzebujące pomocy w dostaniu się na 1 piętro do wymienionych zakładów i poradni, prosimy o kontakt z Punktem Informacyjnym przy wejściu głównym do szpitala.

Windą nr 6 można było także zjechać na poziom -1 (gdzie znajduje się Pracownia Badań Endoskopowych, Pracownia Badań UDP, gabinet psychologiczny, Sekcja Statystyki Medycznej, kaplica wielowyznaniowa, apteka i sklep z artykułami medycznymi dla pacjentów). Obecnie na ten poziom można zjechać windą nr 1.

Za utrudnienia związane z tymczasową zmianą organizacji korzystania z wind przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość.

 

Przewiń do góry